Ymer Production AB
Vammargatan 6
615 32
Valdemarsvik
SWEDEN

Personal

En av de viktigaste kuggarna i maskineriet

En av Ymer allra viktigaste tillgångar är vår personal. Många av de anställda har arbetat för företaget under lång tid och har en gedigen kunskap om bolaget och dess olika aktiviteter. Vi vidareutbildar alla våra anställda internt och erbjuder nya arbetsmöjligheter efter hand som kompetensen ökar. För oss är kunskap, motivation och förmåga att arbeta i grupp viktiga nyckelord.

Stefan Karlsson
Niklas Carlsson
Steve Karlsson
Emma Nilsson
Maciej Elert
Show More

Platschef

Direkt: 0123 - 295 56

Mobil: 0705 - 67 87 82

stefan.karlsson@ymerproduction.com

Kvalitets-,miljö och Logistikchef

Direkt: 0123 - 295 63

Mobil: 0705 - 97 77 57

niklas.carlsson@ymerproduction.com

Produktionschef

Direkt: 0123 - 295 62

Mobil: 0708 - 91 20 10

steve.karlsson@ymerproduction.com

Ekonomi

Direkt: 0123 - 295 51

-

emma.nilsson@ymerproduction.com

Produktionsteknik/Inköp

Direkt: 0123 - 295 52

-

m.elert@ymerproduction.com

Magnus Hegefors
Glenn Ljungholm
Torbjörn Hellström
Mikael Johansson
Show More

Kvalité/Underhåll

Direkt: 0123 - 295 65

-

magnus.hegefors@ymerproduction.com

Produktionstekniker

Direkt: 0123 - 295 53

-

glenn.ljungholm@ymerproduction.com

Underhåll

Direkt: 0123 - 295 55

-

underhall@ymerproduction.com

Produktionstekniker

Direkt: 0123 - 295 57

-

mikael.johansson@ymerproduction.com

 

Kontakt/Support

VÄXEL Ymer: 0123 - 295 50 - Besöksadress: Vammargatan 6, Valdemarsvik

info@ymerproduction.com

Order@ymerproduction.com

Använd gärna formuläret nedan  för att skicka mer generella frågor som sedan delas till rätt medarbetare.

Lediga Tjänster

 

Inga tjänster tillgängliga just nu.

Skicka ditt CV till oss så hör vi av oss!

 
Torbjörn Hellström